درباره‌ما و روزمه

نوشته شده توسط Super User. نوشته شده در pan3co

معرفی

شرکت پنجره هزاره سوم طبرستان با برند تجاری پن تری و با هدف تلاش در جهت اعتلای صنعت کشور و خود کفایی در زمینه تولید پنجره های یو پی وی سی در سال 1387 تاسیس گردید. بهینه سازی مصرف انرژی ما را بر آ ن داشت که با بهره گیری از فناوری های روز دنیا و همچنین توجه و تمرکز بر  آ خرین استاندار های جهانی تطبیق آ ن با سلیقه ایرانی در خدمت مشتریان عزیز باشیم ، در این راستا با همکاری جمعی از متخصصین در زمینه تولید پنجره های یو پی وی سی کارنامه درخشانی از خود بر جای گذارده ایم .

 استراتژی

مردم ایران مردمی متمدن و خواستار پیشرفت می باشند .بر همین اساس ما ساعتها انرژی صرف کردیم تا بتوانیم انرژی و آرامش درون خانه شما را به وسیله برترین تکنولوژی نگهبان باشیم، زیرا هدف اصلی خود را بر این اصل بنا نهادیم که ما اما نتدار نسل آینده ایم و با هدیه دادن این ایده نو و کیفیت  به خود و فرزندانمان ، آینده را نیز در اختیار خواهیم داشت .

پروفیل مصرفی 

شرکت پنجره هزاره سوم طبرستان از تولید کنندگان در و پنجره upvc  با پروفیل بنام و مرغوب ویستابست می باشد. این امر باعث گشته تا با پشتیبانی فنی این مجموعه و در اختیار داشتن انواع پروفیل های لازمه ، ساخت و نصب پنجره های شما را با جدید ترین روش و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام رساند .

استفاده از مواد اولیه وارداتی از اروپا امتیاز ویژه پروفیل ویستابست می باشد که باعث ثبات کیفیت این محصول شده است . مواد اولیه و پروفیل تولید شده در لابراتوار مجهز ویستابست مورد کنترل قرار گرفته و با چک لیست رال آلمان تطبیق داده می شود. لازم به ذکر است پروفیل upvc ویستابست توانسته بیش از 14 فرقه استاندار بین المللی و داخلی که RAL و SKZ  آلمان و گواهینامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران نیز جزو آنها به شمار می رود را کسب نماید. پروفیل مصرفی پنجره هزاره سوم طبرستان دارای ضمانت 10 ساله از طرف ویستابست با تضمین بیمه آسیا بوده همچنین این پرفیل دارای تنوع رنگ جهت تامین خواسته مشتری می باشد.

 

جهت مشاهده لیست مشتریان و نمونه کارها به لیست مشتریان مراجعه شد.